Результати


Найбільша відстань протягом одного тренування:
Анна Пасічник - 20059метрів
Сергій Рассоха - 15430 метрів
Оновлено 03.07

Номер:Пакет:Ім'я Прізвище:Стать:Рік народження:Місто:Клуб:Кількість тренувань:Загальна дистанція:
001Артем Либа1986КиївMarlin SC1228742
002Леонід Ковальов1987КиївMarlin SC47315
003Леонід Ніколаєв1971КиївIntelcity22537
004Ганна Купцова 1987КиївMarlin SC / Green Wave13150
005Тетяна Шурубор1972КиївMarlin SC511430
006Тарас Ульянченко 1983ЧеркасиPRIDE1969324
007Сергій Дідух1982БровариОсобисто24590
008Наталія Боришкевич1976КиївWolfPack Sport Club2878538
009Юрій Маліновський1985КиївHappy TRI Friends927498
010Антон Зайцев1979БровариManta Swimming Club615544
011Оксана Казимирська1968ВарашЕнергоатом 00
012Андрій Шевченко1983КиївОсобисто2576039
013Дмитро Іванов1980ХарківLamanteam88120
014Роман Денисенко1981ХарківNEVZOROVSWIMTEAM00
015Антон Сачук1985РівнеОсобисто00
016Денис Мішин1983ХарківОсобисто00
017Борис Барановський1984ДніпроОсобисто00
018Сергій Ісаков1979ДніпроОсобисто00
019Софія Устинова1977КиївОсобисто00
020Жанна Попова1975КиївSwimmers00
021Валерій Лобода1978ПолтаваNon-Club00
022Костянтин Украдига1985КиївPodolskiy Swimming Team917953
023Любов Юденко1976КиївPodolskiy Swimming Team00
024Платон Бєляев1988СумиОсобисто00
025Марк Тетерін1981ДніпроОсобисто00
026Світлана Агафонова1979ХарківОсобисто00
027Анастасія Гусєва1987КиївОсобисто00
028Уляна Мішина1989КиївОсобисто00
029Іван Поступайло1972ОдесаIronClub Odessa1540136
030Сергій Ющенко1985ОдесаTriton Triathlon Team Odessa18101784
031Ксенія Андреєва1985ЗапоріжжяОсобисто11325
032Дмитро Гречко 1985ХарківNEVZOROVSWIMTEAM1629920
033Юрій Блюменфельд 1961КиївPodolskiy Swimming Team1751070
034Ігор Гайдуков1973КропивницькийОсобисто24112
035Анна Ісакова1983ОдесаI love swimming Odessa00
036Олексій Діомідов1964КиївMarlin SC720186
037Григорій Світний1990КиївPasya team00
038Юрій Єременко 1974КиївОсобисто1523326
039Олександр Яременко1983ПолтаваСкажені карасі1014726
040Анна Пасічник1994КиївPasya team39149986
041Тетяна Ситняк1985КиївMarlin SC1128828
042Георгій Чихладзе 1986КиївMarlin SC35652
043Сергій Рассоха1980ЧеркасиPRIDE1869019
044Олег Косован1974с. Михайлівка РубежівкаОсобисто00
045Олександр Сєнькін1982ОдесаParakhinTeam00
046Михайло Фудім1970ІзраільОсобисто00
047Юлія Мележик1986ХарківОсобисто115228
048Сергій данілов1978КиївSmart Swim1830412
049Антоніна Данілова1979КиївSmart Swim1123778